Utworzono: 2014-05-18 17:30:15

Tryńcza gościła siatkarki

Developres Rzeszów pokonał 3:1 zespół KSZO Ostrowiec Św. Mecz rozgrywany był w Tryńczy, przy okazji oficjalnego przystąpienia miejscowych uczennic pod skrzydła Podkarpackiej Akademii Piłki Siatkowej. Dodatkową atrakcją była obecność znakomitych gości, mistrzów Olimpijskich Tomasza Wójtowicza i Marka Karbarza.

Developres Rzeszów pokonał 3:1 zespół KSZO Ostrowiec Św. Mecz rozgrywany był w Tryńczy, przy okazji oficjalnego przystąpienia miejscowych uczennic pod skrzydła Podkarpackiej Akademii Piłki Siatkowej. Dodatkową atrakcją była obecność znakomitych gości, mistrzów Olimpijskich Tomasza Wójtowicza i Marka Karbarza.

Pierwszego seta wygrały przyjezdne 23:25, choć momentami wydawało się że padnie on łupem rzeszowianek. Druga partia to dominacja podopiecznych Marcina Wojtowicza, które wygrały ją 25:15. Dwa pozostałe sety były bardzo wyrównane, jednak więcej zimnej krwi w końcówkach zachowały zawodniczki z Podkarpacia wygrywając je 25:21 i 25:22.

Wójt Gminy  Ryszard Jędruch i Rada Gminy Tryńcza stanęli na wysokości zadania. Perfekcyjna organizacja imprezy, licznie zgromadzona publiczność i pamiątkowe statuetki dla gości sprawiły, że Developres opuszczał powiat przeworski w doskonałych nastrojach.