Utworzono: 2014-05-18 19:03:19

Developres rozbił uczennice

Beniaminek I ligi kobiet łatwo uporał się zespołem SMS PZPS Sosnowiec. Rzeszowiankipotrzebowały niewiele ponad godziny, aby wygrać to spotkanie. Trener Wojtowicz miał okazję do przetestowania wszystkich zawodniczek.

W pierwszym secie gospodynie grały skuteczniej w każdym elemencie i pewnie wygrały do 9. Druga partia również zwiastowała wysokie zwycięstwo, ale trener Developresu dał pograć wszystkim rezerwowym. Mimo kilku błędów udało się im dowieść wysoką wygraną do końca seta. W trzecim secie początkowo trwała wyrównana walka. Druga część tej odsłony należała już jednak do miejscowej drużyny, która odniosła pewną wygrana 3:0.

Na pochwały zasłużyła szczególnie Ewa Śliwińska, która w pierwszym secie posłała kilka skutecznych zagrywek, a także znakomicie grała w obronie, wybijając rywalkom z głowy myśl o wywiezieniu z Rzeszowa ligowych punktów.

KS Developres Rzeszów - SMS PZPS Sosonowiec 3:0
(25:9, 25:17, 25:16)