Utworzono: 2014-05-18 17:34:43

Developres gra dalej

W meczu III rundy Pucharu Polski siatkarki Developresu Rzeszów pokonały drugoligowy Ekstrim Gorlice 3:1. W kolejnej rundzie rzeszowianki zmierzą się z pierwszoligowym zespołem Silesia Volley Mysłowice.

Pierwsza odsłona rozpoczęła się od prowadzenie rzeszowianek 12:3. Przewaga utrzymała się do końca, a gorliczanki zdołały ugrać tylko 17 oczek. W drugim secie Ekstrim prowadził już 23:19. Developres jednak odrobił te starty, ale ostatecznie minimalnie uległ rywalkom 27:29. Trzecia partia należała do zawodniczek Marcina Wojtowicza, które wygrały seta do 21, a w czwartej odsłonie dominacja Developresu nie podlegała dyskusji, czego efektem była wygrana do 15.

Ekstrim Gorlice - KS Developres Rzeszów 1:3
(17:25 29:27 21:25 15:25)