Utworzono: 2014-05-18 14:30:40

Turniej w Głogowie rozstrzygnięty

Pierwsze spotkanie w niedzielne przedpołudnie rozegrały drużyny z Głogowa Małopolskiego oraz Niebylca.

Gospodarze dopiero po grze na przewagi rozstrzygnęli pierwszego seta na swoją korzyść (29:27). Kolejne sety to już dobra gra zawodników z Głogowa Młp.  i pewna wygrana 3:0.
W drugim meczu Lubcza Racławówka zmierzyła się z Tęczą Sędziszów Młp. Pierwszy set padł łupem zawodników Lubczy. W kolejnych odsłonach do głosu doszli  zawodnicy  Tęczy. Po czterech setach to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa w pierwszym turnieju finałowym  III Ligi Mężczyzn.
Wyniki spotkań:
LKS Głogovia Głogów Młp. – SMS NEOBUS Niebylec 3:0 (29:27, 25:22, 25:20)
UKS Tęcza Sędziszów Młp. – SST Lubcza Racławówka 3:1 ( 25:27, 25:20, 25:19, 25:22)