Pierwszy turniej finałowy III ligi mężczyzn za nami.
W dniach 1-3 kwietnia został rozegrany pierwszy turniej finałowy o Mistrzostwo III Ligi Mężczyzn, którego gospodarzem była drużyna SST Lubcza Racławówka.
W turnieju udział brały cztery czołowe drużyny sezonu zasadniczego: LKS Głogovia Głogów Młp., SST Lubcza Racławówka, APPGO II LO Rzeszów oraz SSPS PBS Czarni Oleszyce.
Z układu tabeli po sezonie zasadniczym można by się było spodziewać, że podział sił w turnieju jest z góry ustalony. Nie obyło się jednak bez kilku małych niespodzianek. Wyniki poszeczgólnych meczy prezentują się następująco:
1 | 2016-04-01 | LKS Głogovia Głogów Młp. | - | SSPS PBS Czarni Oleszyce | 3:0 (25:19, 25:11, 25:19) |
2 | 2016-04-01 | SST Lubcza Racławówka | - | APPGO II LO Rzeszów | 3:1 (27:29, 25:23, 27:25, 25:20) |
3 | 2016-04-02 | SSPS PBS Czarni Oleszyce | - | APPGO II LO Rzeszów | 1:3 (19:25, 16:25, 28:26, 24:26) |
4 | 2016-04-02 | LKS Głogovia Głogów Młp. | - | SST Lubcza Racławówka | 3:1 (26:24, 18:25, 25:23, 25:19) |
5 | 2016-04-03 | SST Lubcza Racławówka | - | SSPS PBS Czarni Oleszyce | 3:0 (25:17, 25:20, 25:20) |
6 | 2016-04-03 | APPGO II LO Rzeszów | - | LKS Głogovia Głogów Młp. | 3:0 (25:20, 26:24, 25:17) |
Obszerne relacje z odbytych spotkań można znaleść tutaj:
Dzień pierwszy - http://sstlubcza.com/index.php/iv-liga/aktualnoci/947-trudna-przeprawa-na-poczatek-wielkie-emocje-i-zwyciestwo
Dzień drugi - http://sstlubcza.com/index.php/iv-liga/aktualnoci/948-bylo-blisko-ale-glogovia-znowu-zwycieska
Dzień trzeci - http://sstlubcza.com/index.php/iv-liga/aktualnoci/949-lubcza-zgodnie-z-planem-sensacja-w-starciu-appgo-z-glogovia
Relacja zdjęciowa autorstwa Pana Zdzisława Kałamarza dostępna jest tutaj.
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | SST Lubcza Racławówka | 45 |
2 | AKS V LO Rzeszów | 44 |
3 | MKS Wisłok Strzyżów | 43 |
4 | KLIMA Błażowa | 37 |
5 | ProSport Marmax Czudec | 32 |
6 | Renga SST Sportur Gmina Łańcut | 28 |
7 | TKF Anilana Rakszawa | 19 |
8 | TSV Sanok | 12 |
9 | TKS Żagiel Radymno | 7 |
10 | SPS Pruchnik | 3 |
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |