XV Memoriał im. Dariusza Michalskiego już w ten weekend w Sieniawie
Utworzono: 2015-09-22 17:26:36 - Autor: Patryk Polek

XV Memoriał im. Dariusza Michalskiego już w ten weekend w Sieniawie

W najbliższą sobotę, tj. 26 września o godz. 10.00 w hali sportowej w Sieniawie odbędzie się XV Memoriał im Dariusza Michalskiego w piłce siatkowej mężczyzn.

W turnieju wystąpią cztery zespoły: UMKS "Spartakus" Adamówka, "Delicja" Cieszanów, AS "Procadia" Lubaczów oraz gospodarz imprezy UKS "Sokół" Sieniawa. Faworytem imprezy wydaje się być drużyna, która w tym sezonie awansowała do III ligi - Spartakus Adamówka. Podopieczni grającego trenera, Artura Graszy, będa chcieli udowonić swoją wyższość i triumfować w zawodach. Z pewnością jednak AS Procadia Lubaczów oraz gospodarze z Sieniawy, którzy ponownie w tym sezonie wsytartują w rozgrywkach IV ligi, nie oddadzą łatwo pola faworyzowanej ekipy z Adamówki. Stawkę teamów biorących udział w turnieju uzupełni czołowy zespół Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Lubaczowie, Delicja Cieszanów. 

Przypomnijmy, że III liga mężczyzn startuje 3 października, natomiast czwartoligowcy swoje boje toczyć będą od niedzieli, 4 października. Turniej w Sieniawie będzie więc jedną z ostatnich okazji do sprawdzenia formy przed sezonem 2015/2016.

Rozgrywki 2020/2021
Lp. Zespół pktMistrzostwa Polski Sędziów
Jazgot
Rest
Handlopex
Air Res
Green Gas