Utworzono: 2014-05-18 16:13:29

SAN-Pajda wygrywa, V LO w kryzysie

W 9. kolejce II ligi kobiet zespoły z Podkarpacia rywalizowały ze zmiennym szczęściem. Passę porażek przełamał MKS SAN-Pajda Jarosław, który pokonał we własnej hali drużynę PKCh PWSZ Tarnów 3:1. Odmienne nastroje panują w Rzeszowie, gdzie podopieczne trenera Barszcza przegrały w trzech setach z Tomasovią.

W 9. kolejce II ligi kobiet zespoły z Podkarpacia rywalizowały ze zmiennym szczęściem. Passę porażek przełamał MKS SAN-Pajda Jarosław, który pokonał we własnej hali drużynę PKCh PWSZ Tarnów 3:1. Odmienne nastroje panują w Rzeszowie, gdzie podopieczne trenera Barszcza przegrały w trzech setach  z Tomasovią.

Rezerwy Developresu nie podniosły się po środowej porażce z Dalinem Myślenice. W sobotnim pojedynku młode rzeszowianki nie sprostały bardziej doświadczonym rywalkom z Tomaszowa Lub. Najwięcej emocji przyniósł set otwarcia, w którym zacięta rywalizacja toczyła się do ostatniej piłki.

Developres MKS V LO Rzeszów – Tomasovia Tomaszów Lub. 0:3
(23:25, 20:25, 22:25)

Jarosławianki pasmo porażek mają już za sobą. Pierwszy set pojedynku z tarnowiankami to popisowa gra podopiecznych Piotra Pajdy. W kolejnej odsłonie górą były tarnowianki, ale potem na parkiecie hali MOSiR dominowały gospodynie, które zasłużenie zainkasowały komplet punktów.

MKS SAN-Pajda Jarosław – PKCh PWSZ Tarnów 3:1
(25:11, 19:25, 25:18, 25:22)