1 PUNKT MIELCZANEK W ROZGRYWKACH 2 LIGI
Utworzono: 2016-10-21 11:26:46 - Autor: A.W

W sobotę 2 ligowy zespół mieleckiej Szóstki zmierzył się z zespołem Marba Sędziszów Młp.

Mielczanki zdołały wygrać dwa sety i dopisać do swojego konta 1 punkt. Podopieczne Romana Murdzy prowadziły w setach 2:1 i w 4 secie 16:9, jednak nie zdołały utrzymać przewagi i uległy w tym secie do 22. Piąty set był grą nerwów, jednak delikatną przewagę miały zawodniczki Marby Sędziszów i to one po zaciętej końcówce wygrały do 14 i całe spotkanie 3:2 UKS Szóstka Mielec – UKS MARBA Sędziszów Młp. 2:3 (28:26, 24:26, 25:22, 22:25, 14:16) Skład UKS Szóstka Mielec: G.Fryc, S.Kusik, N.Murdza, W.Pasierb, E.Szymańska, K.Krzysztofik, W.Murdza (libero) oraz Z.Babś, K.Daniluk, M.Gorzkiewicz, J.Kardyś (libero), A.Krycka, P.Petrykowska, M.Raszek