Utworzono: 2014-05-18 16:15:15

SAN-Pajda górą, V LO z problemami

Drugoligowe siatkarki rozegrały w sobotę 12. kolejkę spotkań. Trzy punkty zainkasował MKS SAN-Pajda Jarosław, który pokonał u siebie Dalin Myślenice 3:0. Odmienne nastroje panują w drużynie Developresu V LO Rzeszów. Drugi zespół wicelidera pierwszej ligi kobiet zanotował kolejną porażkę, tym razem z Pogonią Proszowice.

Jarosławianki przez całe spotkanie były stroną dominującą, ich przewaga była wyraźna w każdym elemencie. Jedynie w drugim secie Dalin przez chwilę zagrażał gospodyniom, ale i ten set padł łupem SAN-Pajdy. W pozostałych odsłonach podopieczne Piotra Pajdy szybko uzyskiwały prowadzenie, które systematycznie powiększały.

MKS SAN-Pajda Jarosław – Dalin Myślenice 3:0
(25:14, 25:20, 25:15)

Młode siatkarki Developresu dzielnie walczyły w Proszowicach, ale kolejne spotkanie kończą bez zdobyczy punktowej. Pierwszy set zdecydowanie należał do zawodniczek trenera Barszcza, dwa kolejne były bardziej zacięte, a w końcówkach szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylały miejscowe. Podłamane rzeszowianki przegrały również w czwartej odsłonie.

Pogoń Proszowice - Developres V LO Rzeszów 3:1
(13:25, 25:23, 29:27, 25:22)