Utworzono: 2014-05-17 14:51:34

Rest Rzeszów piąty w MP oldbojów

W rozgrywanych w Drzonkowie Mistrzostwach Polski oldbojów zawodnicy Rest Rzeszów uplasowali się na piątej pozycji w kategorii +40. Zespół z Podkarpacia wygrał w turnieju dwa z czterech spotkań.

Rzeszowianie w pierwszym spotkaniu fazy grupowej ulegli graczom ze stolicy 0:2, a w drugim meczu pokonali Siatkarza Turek 2:1. To zapewniło im drugie miejsce w grupie i konieczność gry w barażach o awans do najlepszej czwórki turnieju.

Rest Rzeszów – XXL Warszawa 0:2 (23:25, 20:25)
Siatkarz Turek – Rest Rzeszów 1:2 (25:21, 21:25, 7:15)

W grupie barażowej zawodnicy z Podkarpacia łatwo rozprawili się z przeciwnikami z Zielonej Góry, ale w drugim meczu przegrali z zespołem Espadon Szczecin i odpadli z dalszych gier, zajmując ostatecznie piąte miejsce Mistrzostwach Polski.

Uni-Truck Zielona Góra – Rest Rzeszów 0:2 (16:25, 12:25)
Rest Rzeszów – Espadon Szczecin 0:2 (18:25, 18:25)