Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Niżańskiego
Utworzono: 2016-04-13 23:51:58

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Niżańskiego

W Jeżowem odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Niżańskiego.

      W Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Niżańskiego, który odbył się 2 kwietnia 2016 r., wzięło udział 16 amatorskich drużyn piłki siatkowej z całego powiatu niżańskiego. Mecze grupowe, które wyłoniły czterech półfinalistów rozgrywano w hali sportowej Zespołu Szkół w Jeżowem i Publicznego Gimnazjum w Jeżowem. W półfinałach rozgrywanych w hali Zespołu Szkół spotkały się cztery zespoły: RNI 07 zagrało z Gimnazjum Ulanów, zaś Leśnik z Bolcem Rudnik. W finale spotkały się drużyny RNI 07 i Bolec Rudnik. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla zespołu RNI 07. W meczu o trzecie miejsce lepszy okazał się Leśnik, który wygrał 2:1z Gimnazjum w Ulanowie.

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Maciej Chmielarz, Maciej Skalny, Ryszard Budkowski, Andrzej Sobiło, Mariusz Wieleba, Hubert Ślusarczyk, Mariusz Habiger, Bartłomiej Zaguła, Mateusz Budkowski.

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Zespoły z miejsc 1 - 4 otrzymały okazałe puchary Starosty Niżańskiego oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Powiat Niżański, które wręczyli: Robert Bednarz – Starosta Niżański, Krystyna Jabłońska – dyrektor Publicznego Gimnazjum w Jeżowem, Stanisław Haduch – dyrektor Zespołu Szkół w Jeżowem.

Dodatkowo najlepsi zawodnicy rozgrywek zostali nagrodzeni statuetkami 

ufundowanymi przez AndrzejaTofilskie -Radnego Powiatu Niżańskiego.

Emocji sportowych nie zabrakło w ten piękny sobotni dzień, drużyny rywalizowały ambitnie i z dużym zaangażowaniem, choć dobrego humoru
i relaksowych nastrojów także nie zabrakło. Wszyscy uczestnicy turnieju mogli liczyć na zimne i ciepłe napoje, jak również na ciepły posiłek.

Zrealizowany ze sporym rozmachem i przy niemałym wysiłku organizacyjnym turniej, charakteryzujący się wysokim poziomem sportowym, to cenna inicjatywa Starosty Niżańskiego Roberta Bednarza, któremu zawsze bliska była szlachetna sportowa rywalizacja.

 

Rozgrywki 2020/2021
Lp. Zespół pktMistrzostwa Polski Sędziów
Jazgot
Rest
Handlopex
Air Res
Green Gas