Porażka Asseco Resovii w LM (foto)
Utworzono: 2014-05-17 22:13:21

W 2. kolejce Ligi Mistrzów Asseco Resovia uległa drużynie Budvanska Rivijera Budva 2:3. Zawodnicy z Czarnogóry dominowali w pierwszych dwóch setach, w kolejnych gospodarze zdołali doprowadzić do remisu w meczu 2:2. W tie-breaku lepsi okazali się goście. W rozwinięciu zdjęcia z tego spotkania.

Asseco Resovia Rzeszów - Budvanska Rivijera Budva 2:3
(23:25, 26:28, 25:23, 25:20, 12:15)

Asseco Resovia: Penchev, Grzyb, Schops, Achrem, Nowakowski, Tichacek, Ignaczak (L) oraz Konarski, Drzyzga, Kosok, Veres, Lotman

Budva: Falaschi, Cacic, Markovic, Minic, Boijc, Suljagic, Rasovic (L) oraz Milivojevic, Vujovic, Jecmenica