PORAŻKA 2 LIGOWEJ SZÓSTKI W JAWORZNIE
Utworzono: 2015-11-23 13:48:59 - Autor: AG

Kolejna porażka Szóstki w rozgrywkach 2 ligi gr 4

UKS Szóstka Mielec  w meczu wyjazdowym doznała porażki z zespołem MCKiS Jaworzno 0:3 (23:25, 22:25, 21:25)

W pierwszej połowie  pierwszego seta przeważały  gospodynie, jednak od stanu 18:12 dziewczyny z Mielca wzięły się do odrabiania strat. Na tablicy pojawił się remis 21:21 i 23:22. Niestety, dwa błędy zniweczyły cały trud włożony w pogoń. Identycznie wyglądały następne dwa sety.

Roman Murdza powiedział:

"Płacimy frycowe za młodość. Każdy mecz dla mojej drużyny to duże wyzwanie. W następnym meczu (28.11.2015) zmierzymy się  na własnej hali ze Szczyrkiem i bardzo prosimy kibiców o wsparcie!"

Skład: Piechota, Murdza N., Węgrzyn, Półchłopek, Szymańska, Pajda, Murdza W.-libero, oraz Kusik, Fryc, Krzysztofik, Pasierb, Kardyś-libero, Petrykowska, Żelazko.