Podsumowanie czwartej kolejki ALS
Utworzono: 2015-12-15 10:51:21 - Autor: ALS

PEŁKINIE NA FOTELU VICE LIDERA

Mecz pomiędzy VOLLEY Wólką Pełkińską, a SORRY Pełkinie zaczął się od równej gry obu drużyn, lecz w końcówce lepsze okazały się zawodniczki z Pełkiń, które dobrą zagrywką zdobyły pierwszego seta. Porażka w pierwszym secie zmotywowała gospodarzy do lepszej gry, a efektem tego było wyrównane w meczu po 1 w setach. W trzecim secie zbyt rozluźnione zawodniczki z Wólki zaczęły popełniać więcej błędów co skutecznie wykorzystała drużyna gości i wyszła na prowadzenie w meczu 2 do 1. Pomimo próby odrobienia strat dziewczyn z Wólki zawodniczki z Pełkiń nie dały im szans i pewnie doprowadziły do wygranej 3:1.

FENIKS PRZERYWA ZŁĄ PASSĘ

Pomimo serii trzech porażek radymianki przyjechały do Tuczemp z nadzieja na zwycięstw lecz jak się okazało nie było to łatwe zadanie. BLACK TEAM w przenośni i dosłownie wykorzystywał przewagę własnego parkietu, często zdobywając punkty sprytna zagrywką i kiwkami. Zaskoczone zawodniczki Feniksa miały problemy z przyjęciem jak i wyprowadzeniem ataków przez co przegrały pierwszego seta 25:11. Drugi seta zawodniczki Feniksa rozpoczęły już lepiej głownie za sprawa skutecznej zagrywki. Gra wyglądała już lepiej lecz problem z parkietem by widoczny przez cały mecz co powodowało że mecz nie mógł się podobać. A samych elementów czysto siatkarskich było jak na lekarstwo. Pomimo tych problemów FENIKSOWI udało się wygrać swój pierwszy mecz w sezonie. Jak same dziewczyny przyznały zwycięstwo cieszy, ale siatkarsko grały już lepsze mecze.

BLACK TEAM Tuczempy 1:3 KS FENIKS Radymno (25:11,17:25,21:25,20:25)

AZS JAROSŁAW POKONANY PRZEZ DZIEWCZYNY Z ‘MEDYKA’!

17.11.2015 AZS Jarosław podejmował na własnym terenie MSP Rzeszów. Już od poprzedniego sezonu mecze pomiędzy tymi dwoma drużynami budzą wiele emocji oraz pozwalają na obejrzenie dobrej siatkówki. Do tej pory wycięsko z tych spotkań wychodziły akademiczki, jednak tym razem role nieco się odmieniły.Obie drużyny od początku spotkania były zmotywowane oraz nastawione na walkę do ostatniej piłki. Pierwsza odsłona meczu była od początku pod kontrolą dziewczyn z Rzeszowa. Jednak po uzyskaniu dużej przewagi (16:8) pojawiło się lekkie rozluźnienie w drużynie gości, co spowodowało odrobienie strat siatkarek z Jarosławia i doprowadzenie do stanu 18:17. Lecz pomimo kłopotów w grze oraz stresu jaki wkradł się po utracie tak dużej przewagi punktowej, zawodniczki z ‘Medyka’ wygrały pierwszą partię 25:23.

Drugi set został od początku do końca rozegrany po myśli rzeszowianek. Siatkarki dobrą zagrywką uniemożliwiły dziewczynom z Jarosławia pozytywne przyjęcie i nie dały swoim rywalkom szans na wyprowadzenie skutecznych akcji, co odzwierciedla sam wynik tej odsłony 25:7.

W trzecim secie, pomimo miażdżącej przegranej w poprzedniej partii, dziewczyny z Jarosławia nawiązały walkę z przeciwnikiem. Do połowy seta wynik był dość wyrównany, jednak w tym meczu to dziewczyny z Rzeszowa były górą i tym razem nie pozwoliły na wygraną akademiczek, pokonując je w trzecim secie 25:18 i w całym mecz 3:0.