MUKS Olimp Czudec
Utworzono: 2015-11-25 18:41:19 - Autor: Jelińska Justyna, Bojda Magdalena

Dnia 21.11.2015 r. na hali sportowej w Niwiskach rozgrywane były mecze kadetek pomiędzy UKS Niwa Niwiska,  MKS MOS V LO Rzeszów, MUKS Olimp Czudec,  Developres SkyRes V LO Rzeszów.
UKS Niwa Niwiska vs. MKS MOK V LO Rzeszów:
Pierwszy set dla kadetek z Rzeszowa, zakończył się wynikiem 25:9. Mimo przegranej w pierwszym secie Niwa Niwiska nie poddawała się i walczyła do końca. W początkach drugiego seta kadetki toczyły wyrównany pojedynek. Jednak Rzeszów swoim doswiadczeniem pokonał Niwiska i zakończył ten mecz wynikiem 25:17.
MUKS Olimp Czudec vs. Developres SkyRes V LO Rzeszów:
Dziewczyny z Rzeszowa na początku seta prowadziły aż 8:0 z Czudcem i wygrały  wynikiem 25:12. Developres pokazał, że jest drużyną doświadcząną i z aspiracjami. W drugim secie pokonał Czudec  wynikiem 25:5. Czudec walczył jak umiał do końca, lecz musiał uznać wyższość koleżanek z Rzeszowa.
MUKS Olimp Czudec vs. MKS MOS V LO Rzeszów:
W początku pierwszego seta dziewczyny z Czudca prowadziły i to dało im motywację do wygrania tego seta. MUKS Olimp Czudec pokonał drużynę z Rzeszowa z wynikiem 25:20. W pierwszych minutach drugiego seta dziewczęta z Czudca grały bardzo zmotywowane zwycięstwem w pierwszym secie. Jednak drużyna z Rzeszowa po rozmowie z trenerem zaczęła odrabiać straty. W rezultacie MKS MOK V LO Rzeszów wygrał drugiego seta wynikiem 25:15 . Tie-break był zażartą walka drużyn. Nikt nie mógł przewidzieć kto wygra, gdyż drużyny mają  podobnie umiejętności. Początkowo prowadził Olimp Czudec. Olimp był bardzo bliski wygranej. Stres sprawił, że Czudec przegrał z Rzeszowem 18:20. Był to najdłuższy tie-break rozegrany podczas całych zawodów.
UKS Niwa Niwiska vs. Developres SkyRes V LO Rzeszów:
Developres we wcześniejszych meczach pokazał swoje wysokie umiejętności. Wynik tego meczu można było bardzo łatwo przewidzieć. W pierwszym secie Rzeszów wygrał z drużyną z Niwisk 25:13, a w drugim 25:14. Obecnie Developres znajduję się na pierwszym miejscu w grupie.