Foki wygrywają ze Stalową
Utworzono: 2016-01-12 08:26:24 - Autor: AW

Foki Grzegorza Cibickiego wygrały z bardzo wymagającym przeciwnikiem Vega Stalowa Wola.

Pierwszy set należał do drużyny przyjezdnych . Nie był on dla zespołu Szóstki zbyt szczęśliwy, gdyż kontuzji doznała podstawowa środkowa Kaja Daniluk. Druga i trzeci  partia  spotkania to gra punkt za punkt. Żadnej z drużyn nie udało się zdobyć większej przewagi niż 1 max 2 punkty. Więcej opanowania oraz więcej szczęścia miały  dziewczyny z Mielca, które dwukrotnie wygrały  26:24, 25:23.Dobrą zmianę od drugiego seta dała Alicja Konieczny, która zastąpiła kontuzjowaną Kaję Daniluk. Ostatnia partia spotkania to bardzo konsekwentna gra mieleckiej drużyny, dobre ataki Małgorzaty Koniecznej ,Weroniki Kuras oraz Agnieszki Koniecznej a także skuteczna gra naszej libero Juli Kozy pozwoliły na wygranie seta do 20 i całego meczu 3:1

UKS SMS  Szóstka Mielec – Vega Stalowa Wola 3:1 (18:25, 26:24, 25:23, 25:20)

UKS Szóstka Mielec: A.Piekoś, Małgorzata Konieczny, A.Konieczny, K.Daniluk, A.Krycka, W.Kuras , J.Koza (libero) oraz J.Nakonieczny, A.Zawiło, M.Adamska, Z.Cetnar