Kadetki II Szóstki Mielec z kolejnymi zwycięstwami
Utworzono: 2016-10-21 11:22:03 - Autor: A.W

W sobotę w Racławówce zmierzyły się drużyny kadetek grające w grupie 3. Bardzo dobrze spisały się zawodniczki mieleckiej Szóstki, które pokonały gospodynie SST Lubcza Racławówka 2:0 (25:22, 25:18) oraz Akademię Siatkówki Kępa Dębica 2:0 (25:18, 25:16)

Mecz z Dębicą był bardzo zacięty. Dzięki bardzo dobrej zagrywce Aleksandry Bryk zespół z Mielca zdobył 10 punktów z rzędu . Świetna gra w obronie oraz walka o każdą piłkę dziewcząt stworzyły bardzo widowiskowe i emocjonujące spotkanie. Szczególne słowa pochwały należą się Mielczankom , które pomimo, że w pierwszym secie z Lubczą przegrywały 17:9 potrafiły się zmobilizować i wygrać seta do 24. Każda z zawodniczek zasłużyła na brawa i wyróżnienie, bo zespół grał zgodnie z zasadą „jeden za wszystkich wszyscy za jednego”. Skład UKS SMS Szóstka Mielec: A.Babula, A.Bryk, K.Kulpa, W.Ochab, A.Kędra , J.Nakonieczna, L.Leydet (libero) , M.Smolicka M.Szczęch, O.Murdza trener Anna Skucińska trener: Anna Skucińska