MUKS Olimp Czudec
Utworzono: 2015-11-11 22:10:47 - Autor: Jelińska Justyna, Bojda Magdalena

7.11.2015 roku w Dębowcu zostały rozegrane mecze pomiędzy MUKS Olimp Czudec a UKS "MOSIR" Jasło, UKS Gimnazjum Dębowiec i UKS Niwa Niwiska.

7.11.2015 roku w Dębowcu zostały rozegrane mecze pomiędzy MUKS Olimp Czudec a UKS "MOSIR" Jasło, UKS Gimnazjum Dębowiec i UKS Niwa Niwiska.

Pierwsze starcie pomimo dobrego nastroju  dziewczyn z Czudca okazało się porażką, Dziewczyny z Jasła w pierwszym secie zmiażdżyły Czudec z wynikiem 25:6 Natomiast w drugim secie Czudec stracił siłę i wygrała przeciwna drużyna z wynikiem 25:11.

Drugi mecz  rozegrany został Pomiędzy MUKS Olimp Czudec a UKS gimnazjum Dębowiec. Na początku seta kadetki z Czudca z całych sił prowadziły lecz po kilku punktach zaczęło iść im coraz słabiej co z powodowała przegraną 25:16. W drugim secie Czudec tylko chwilami nawiązywał wyrównaną walkę, jednak niestety dziewczyny przegrały 25:18. Po rozegranych meczach, zawodniczka z  MUKS Olimp Czudec Katarzyna Drążek odpowiedziała na nasze pytanie, co sądzi o dzisiejszej przegranej: "Myślę, żę głównym powodem naszej przegranej był brak porozumienia się, nie współpracowałyśmy na boisku tak jak z niedawno rozegranym meczem z Niwa Niwiska. Siatkówa jest takim sportem, że ktoś musi przegrać a ktoś musi wygrać :)"