Utworzono: 2014-05-19 17:10:02

Młoda Asseco Resovia zlała AZS Częstochowa

Występujący w Młodej Lidze siatkarze Asseco Resovii bez trudu pokonali we wtorek CP AZS Częstochowa 3:0. Rywale zdołali zdobyć w trzech setach zaledwie 45 punktów!

Mecz trwał nieco ponad godzinę i był jednym z najkrótszych jakie rozegrali podopieczni trenera Jacka Podpory. Zwycięstwo gospodarzy nie było zagrożone ani przez chwilę, choć częstochowianie mieli w swoim składzie kilku graczy, którzy zaliczyli już mecze w PlusLidze. Jako zespół prezentowali się jednak bardzo źle.
Wtorkowa wygrana Asseco Resovii była piątą z rzędu. Dzięki niej rzeszowianie umocnili się na pozycji wicelidera tabeli w Młodej Lidze, tracąc do SMS-u Spała 9 punktów i mając 8 „oczek” przewagi nad Treflem Gdańsk, który ma jednak o dwa spotkania rozegrane mniej.