Utworzono: 2014-05-18 16:09:58

Bez niespodzianki w II lidze kobiet

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały podkarpackie drużyny występujące w II lidze kobiet. Kolejny komplet punktów zdobyły siatkarski SAN-Pajdy Jarosław, natomiast Developres V LO Rzeszów poległ w Gorlicach 0:3.Oba nasze zespoły plasują się w środku ligowej tabeli.

MKS SAN-Pajda podejmował u siebie zespół AZS UEK Kraków. Jarosławianki przez pierwsze dwa sety kontrolowały przebieg spotkania. W trzeciej odsłonie kontuzji doznała Gabriela Macek. Popularne „Biszkopty” oddały rywalom tego seta, ale czwarta odsłona należała już bezsprzecznie do nich. SAN-Pajda zainkasowała kolejne punkty, a po czterech meczach ma na koncie 9 oczek.

MKS SAN-Pajda Jarosław – AZS UEK Kraków 3:1
(25:21, 25:20, 16:25, 25:13)

Uczennicom V LO przyszło potykać się z jednym z faworytów rozgrywek grupy czwartej II ligi kobiet – zespołem Ekstrim Gorlice. Mimo walecznej postawy rzeszowianki nie zdołały wygrać nawet jednego seta i wracają do domu z zerowym dorobkiem punktowym. Podopieczne Zbigniewa Barszcza zdobyły jak dotąd 7 punktów.

Ekstrim Gorlice – Developres V LO Rzeszów 3:0
(25:21, 25:20, 25:19)