Utworzono: 2014-05-18 17:06:40

Ale finał II Ligi Mężczyzn dla Karpat

Siatkarze Błękitnych Ropczyce wygrali pierwszy mecz 3 dnia półfinałowego turnieju II Ligi Mężczyzn.

Po pięciosetowym pojedynku, trwającym ponad dwie godziny, siatkarze Błękitnych Ropczyce wygrali 3:2 z TS Volley Rybnik. Mimo tego, że przegrywali w setach 2:0 nie dali za wygraną i wygrali trzy następne sety. Czyli praktycznie zrobili wszystko aby awansować do finału. Ale turnieje rządzą się swoimi prawami. Siatkarze Karpat Krosno w drugim meczu wzięli się ostro za faworyta półfinału Aluron Warta Zaiwercie i wygrywając 3:1 zapewnili sobie awans z drugiego miejsca, spychając siatkarzy Błękitnych Ropczyce na 3 miejsce.

Volley Rybnik - Błękitni Ropczyce 2:3 (25:21, 25:23, 21:25, 26:28, 8:15)
Karpaty Krosno - Warta Zawiercie 3:1 (25:23, 25:16, 17:25, 25:21)