Utworzono: 2015-10-11 20:16:59
II liga M: Trzeci tie-break Neobusu, pewne zwycięstwo TSV Sanok
Trzeci mecz i trzeci tie-break - oto bilans trzech pierwszych kolejek Neobusu RAF-MAR Niebylec. Podopieczni Krzysztofa Frączka tym razem ulegli jednak Karpatom Krosno. Pewne zwycięstwo zanotowała ekipa TSV, która na własnym parkiecie ograła PZL Sędziszów.
Wyniki 1. kolejki II ligi M, gr. 6:
TSV Sanok - PZL Sędziszów 3:0
(25:13, 25:17, 25:18)
Contimax MOSiR Bochnia - ASPS Avia Świdnik 3:0
(25:14, 25:22, 25:23)
KS Błękitni Ropczyce - LKPS Lublin 3:2
(25:20, 21:25, 17:25, 25:23, 15:9)
AZS PWSZ Karpaty - KHS Krosno KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 3:2 - obszerna relacja tutaj.
(25:23, 24:26, 25:22, 23:25, 15:10)
Wisłok Strzyżów - AKS V LO Rzeszów - przełożony na 15.11.2015
Rozgrywki 2020/2021
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |