XX Międzynarodowy Rodzinny Turniej Niepodległości PRO-FAMILIA CUP 2021 w Piłce Siatkowej
Towarzystwo Sportowe PRO-FAMILIA zaprasza sympatyków piłki siatkowej, kibiców, młodzież, mieszkańców Gmin Jedlicze, Wojaszówka oraz okolic do Szkoły Podstawowej w Ustrobnej oraz hali widowiskowo- sportowej GOSiR Jedlicze na XX Międzynarodowy Rodzinny Turniej Niepodległości PRO-FAMILIA CUP 2021 w Piłce Siatkowej.
W Jedliczu wystąpią drużyny w kategorii Otwartej ( OPEN) w Ustrobnej drużyny kategorii Amatorskiej
Zespoły zostaną podzielone na cztery grupy; A, B – Otwarta, C, D – Amatorska. Dwie najlepsze drużyny z poszczególnych grup awansują do dalszych gier, które zostaną rozegrane systemem: zwycięzca grupy A z drugą drużyną grupy B i odwrotnie zwycięzca grupy B z drugą drużyną grupy A.
W turnieju wystartuje 20 drużyn z podkarpacia, małopolski, Słowacji, Ukrainy.
Dla wszystkich uczestników turnieju organizatorzy zapewniają całodzienny poczęstunek w formie stołu szwedzkiego - ciepły posiłek, obiad i napoje. Dla czterech najlepszych drużyn w każdej kategorii przygotowano nagrody: I i II miejsca zestaw indywidualnych nagród dla każdego zawodnika drużyny. Drużyna otrzymuje również piłkę siatkową, puchar i dyplom. Za 3 i 4 miejsca piłki siatkowe, puchar , dyplom. Pozostałe drużyny symboliczny puchar i dyplom.
W obiektach sportowych w Ustrobnej Jedliczu oprócz rywalizacji sportowej zostanie przeprowadzona zbiórka charytatywna na dwie osoby wymagające długiej i kosztownej rehabilitacji.
W Ustrobnej zbierane będą fundusze na ciężko chorego 4- letniego chłopca z Bajd, natomiast w Jedliczu na pracownika GOSiR Jedlicze, ofiarodawcy za wsparcie będą mogli wybrać sobie atrakcyjne nagrody.
Nagrody rzeczowe otrzymują także MVP turnieju w grupie OPEN i Amatorskiej, najstarszy, najmłodszy uczestnik, drużyna w najliczniejszym składzie rodzinnym.
Honorowy Patronat przyjęli: Eurodeputowany: Bogdan Rzońca, Poseł na Sejm R.P.- Maria Kurowska, Prezes PZPS- Sebastian Świderski, Prezes PWZPS - Jacek Szalacha, Przewodniczący Sejmiku Woj. Podkarpackiego - Jerzy Borcz, Marszałek Woj. Podkarpackiego: Władysław Ortyl, Starosta Krośnieński - Jan Pelczar, Burmistrz Gminy Jedlicze - Jolanta Urbanik, Wójt Gminy Wojaszówka - Sławomir Stefański.
Turniej dofinansowany przez: Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, LGD Strzyżów, Starostwo Powiatu Krośnieńskiego, Gminy: Jedlicze i Wojaszówka
Sponsor Generalny: PKN ORLEN
Sponsorzy tytularni: Nowy Styl S.A. ORLEN Południe S.A. Fundacja Studencka Młodzi Młodym
Projekt współfinansowany: Fundacja PGE
Sponsorzy Główni : RBDiM Krosno, ZPRE Jedlicze, PGNiG Sanok , EBA Krosno
Sponsorzy - partnerzy: JAFAR, Juna, Krosoft, PRiD, Cechini, Wenta, Max Stone, Ośrodek szkolenia Duet Ustrobna, Inwest Profil Bajdy,Luks Granit- Ustrobna Sklep spożywczy - Agata Rączka, Gospodarstwo Pasieczne, Delikatesy Groszek
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | SST Lubcza Racławówka | 45 |
2 | AKS V LO Rzeszów | 44 |
3 | MKS Wisłok Strzyżów | 43 |
4 | KLIMA Błażowa | 37 |
5 | ProSport Marmax Czudec | 32 |
6 | Renga SST Sportur Gmina Łańcut | 28 |
7 | TKF Anilana Rakszawa | 19 |
8 | TSV Sanok | 12 |
9 | TKS Żagiel Radymno | 7 |
10 | SPS Pruchnik | 3 |
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |