Utworzono: 2015-06-16 14:53:01
Wiktoria Koryniowska i Klaudia Balawajder najlepsze na turnieju juniorek w Błażowej
W niedzielne popołudnie w Błażowej w turnieju o Mistrzostwo województwa Podkarpackiego w siatkówce plażowej powalczyły również juniorki. Po piętnastu zaciętych meczach, na najwyższym stopniu podium stanęły Klaudia Balawajder oraz Wiktoria Koryniowska.
Chwilę po zakończeniu rozgrywek juniorów o Mistrzostwo województwa Podkarpackiego, na piasku zameldowały się reprezentacje juniorek. W rozgrywkach udział wzięło sześć par, które rozegrały łącznie piętnaście spotkań. W kategorii juniorek Mistrzyniami zostały Wiktoria Koryniowska oraz Klaudia Balawajder, które nie dały szans rywalkom, wygrywają wszystkie swoje mecze.
Wyniki poszczególnych spotkań:
- Koryniowska W./Balawajder K. – Czarnowska J./Zywar R.
2:0 (15-10, 15-8) - Dubiel A./Piróg M. – Kinel K./Kędzior A.
1:2 (15-9, 8-15, 10-15) - Fudali M./Badowicz P. – Górecka S./Łazor D.
2:0 (15-11, 15-8) - Koryniowska W./Balawajder K. – Kinel K./Kędzior A.
1:0 (21-7) - Czarnowska J./Zywar R. – Górecka S./Łazor D.
0:1 (18-21) - Dubiel A./Piróg M. – Fudali M./Badowicz P.
0:1 (8-21) - Koryniowska W./Balawajder K. – Górecka S./Łazor D.
1:0 (21-10) - Kinel K./Kędzior A. – Fudali M./Badowicz P.
1:0 (21-17) - Czarnowska J./Zywar R. – Dubiel A./Piróg M.
1:0 (21-0) - Koryniowska W./Balawajder K. - Fudali M./Badowicz P.
1:0 (21-19) - Górecka S./Łazor D. – Dubiel A./Piróg M.
1:0 (21-0) - Kinel K./Kędzior A. – Czarnowska J./Zywar R.
0:1 (17-21) - Koryniowska W./Balawajder K. – Dubiel A./Piróg M.
1:0 (21-0) - Fudali M./Badowicz P. – Czarnowska J./Zywar R.
1:0 (21-12) - Górecka S./Łazor D. – Kinel K./Kędzior A.
0:1 (10-21)
Klasyfikacja końcowa:
- Koryniowska Wiktoria / Balawajder Klaudia
- Fudali Magdalena / Badowicz Patrycja
- Kinel Kinga / Kędzior Aleksandra
- Czarnowska Jagoda / Zywar Renata
- Górecka Sandra / Łazor Dominika
- Dubiel Angelika / Piróg Monika
Rozgrywki 2020/2021
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |