Utworzono: 2014-05-17 23:12:59

Ryznar i Smelik górą w Oleszycach

23 pary wzięły udział w Otwartym Turnieju Siatkówki Plażowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Pierwsze miejsce zdobył duet Radosław Ryznar/Michał Smelik z Przemyśla. Druga lokata przypadła gospodarzom, a na najniższym stopniu podium stanęła druga para z Przemyśla.

Po grach pre-eliminacyjnych do turniej głównego przystąpiło 16 zespołów, m.in. z Rzeszowa, Brzozowa, Przemyśla, Biłgoraja, Lubaczowa i Oleszyc. Mecze rozgrywano w systemie brazylijskim na dwóch boiskach, jeden set do 15-stu punktów. Większość spotkań przyniosło sporo emocji, a najbardziej zacięte boje rozegrano w meczach ćwierćfinałowych. Ostatecznie do półfinałów awansowało dwie pary z Oleszyc i dwie pary z Przemyśla. Zawody rozegrane zostały na Stadionie Miejskim w Oleszycach.