Utworzono: 2016-06-23 07:21:19
Mistrzostwa podkarpacia kadetek i juniorek
12 czerwca rozegrano Mistrzostwa Podkarpacia kadetek i juniorek w siatkówce plażowej.
W Brzozowie na ładnych obiektach MOSiR odbyły się w niedzielę 12 czerwca Mistrzostwa Podkarpacia w siatkówce plażowej kadetek i juniorek.
W turnieju kadetek Mistrzostwo Podkarpacia zdobyła para Vegi MOSiR Stalowa Wola Aleksandra Bazan / Katarzyna Dąbrowicz pokonując w finale parę ....Vegi Weronika Pokój / Oliwia Tarnawska 2:1. Trzecie miejsce w turnieju zajęła mielecka para Agnieszka Konieczny /Aleksandra Krycka(UKS Szóstka Mielec) a czwarte Lidwin Aleksandra / Gładysz Katarzyna (MOSiR Krosno).Turniej stał na niezłym poziomie, walki nie brakowało w żadnym spotkaniu a zwycięskie pary żeby osiągnąć sukces musiały zostawić sporo potu w piasku.
Po turnieju kadetek do gier przystąpiły juniorki. 11 par juniorek rywalizowało z taka zaciętością że plany organizatorów zakończenia gier przed odbywającym się w tym dniu o godz.18 meczem Polska -Irlandia na ME w piłce nożnej nie wypaliły.
Główne role ponownie odegrały pary Vegi MOSiR. Ola Bazan tym razem w parze z Natalią Szajowska sięgnęła po kolejny tytuł Mistrzyni Podkarpacia pokonując w finale 2:0 nie kogo innego tylko parę Vegi Weronika Pokój / Oliwia Tarnawska. Trzecią parą turnieju została para z MOSiR Krosno Klaudia Balawajder / Wiktoria Koryniowska a czwarte miejsce przypadło Sandrze Góreckiej z Dominiką Łazor (UKS 15 Przemyśl).Najmłodszą parą która wystąpiła w obu kategoriach była para Liweń Gabriela / Szpyt Anna (UKS 15 Przemyśl).Nominalne młodziczki nie odstawały od starszych koleżanek ,zajęły w kadetkach 5 miejsce i pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie.
Pierwsze cztery pary w każdej kategorii uzyskały awans do półfinałów Mistrzostw Polski. Juniorki zagrają 22-23.06.2016 w Błażowej a kadetki na początku lipca w małopolskim.W półfinałach wystąpi 16 najlepszych par z województw śląskiego,świętokrzyskiego,małopolskiego i podkarpackiego z czego cztery najlepsze uzyskają awans do finału Mistrzostw Polski. Pełne wyniki mistrzostw są dostepne na stronie PWZPS.
Rozgrywki 2020/2021
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |