Magdalena Saad i Aleksandra Theis najlepsze w Leśnej Woli
Utworzono: 2015-06-15 16:42:19 - Autor: Patryk Polek

Magdalena Saad i Aleksandra Theis najlepsze w Leśnej Woli

Para Magdalena Saad i Aleksandra Theis wygrała IV Otwarty Podkarpacki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet – Leśna Wola 2015. Na drugim miejscu uplasowała się para Martyna Wardak - Joanna Wiatr, a najniższy stopień podium zajęła triumfatorka I edycji turnieju, Magdalena Szczytowicz, która tym razem grała w parze z Karoliną Bednarek.

IV Otwarty Podkarpacki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet w Leśnej Woli po raz pierwszy zaliczany był do rankingu Polskiego Związku Piłki Siatkowej. W Leśnej Woli nie zabrakło więc znanych zawodniczek, w tym siatkarek Developresu SkyRes Rzeszów: Adrianny Budzoń, Pauliny Głaz, Pauliny Filipowicz i Ewy Śliwińskiej czy też zwyciężczyni I edycji, Magdaleny Szczytowicz.

Zwyciężczyniom pamiątkowy puchar, dyplomy oraz nagrodę pieniężną wręczyli Ryszard Walas, prezes firmy Developres, Rafał Mardoń, prezes KS Developres Rzeszów S.A., Wiesław Kozieł, wiceprezes rzeszowskiego klubu, a także w imieniu prezesa PZPS, Pawła Papke, Robert Dworak członek zarządu PZPS.

Puchary, dyplomy i nagrody pieniężne otrzymały również pary, które zajęły drugie, trzecie i czwarte miejsca. Za zajęcie drugiej lokaty parze Martyna Wardak - Joanna Wiatr - nagrody wręczyli prezes KS Developres Rzeszów S.A. Rafał Mardoń oraz Wiesław Kozieł, wiceprezes KS Developres Rzeszów S.A. Za zajęcie trzeciego miejsca okolicznościowe puchary i dyplomy, a także nagrody finansowe wręczyli prezes KS Developres Rzeszów S.A. Rafał Mardoń i członek Rady Nadzorczej KS Developres Rzeszów S.A., Bogusław Sobczyk. Nagrody, z rąk prezesa Rafała Mardonia i przewodniczącego Wydziału Rozgrywek PWZPS w Rzeszowie, Leszka Kapłona, otrzymały również Maria Włoch i Paulina Stasiak, które zajęły czwartą pozycję.

MVP turnieju w Leśnej Woli wybrana została Aleksandra Theis. S

Zarząd Klubu Sportowego Developres Rzeszów S.A. dziękuje serdecznie za udział w turnieju wszystkim zawodniczkom. Podziękowania należą się również komisarzowi Sebastianowi Michalakowi, sędziemu głównemu, Bogumiłowi Sikorze oraz arbitrom obsługującym turniej. - Dziękuję zawodniczkom za udział w turnieju i stworzenie fajnej atmosfery. Poziom był wysoki, co bardzo nas cieszy. Już teraz zapraszam na kolejną edycję, która odbędzie się w przyszłym roku i podobnie jak ta będzie zaliczana do rankingu PZPS - powiedział Wiesław Kozieł, wiceprezes Developresu SkyRes Rzeszów.

Klasyfikacja końcowa:

1. Saad Magdalena  50 pkt 
    Theis Aleksandra  50 pkt
2. Wardak Martyna  45 pkt.
    Wiatr Joanna       45 pkt.
3. Bednarek Karolina 40 pkt.
    Szczytowicz Magdalena  40 pkt.
4. Włoch Maria  35 pkt.
    Stasiak Paulina  35 pkt.
5. Wołoszyn Agnieszka 30 pkt.
    Gruszczyńska Natalia 30 pkt.
5. Kłoda Martyna  30 pkt.
    Patek Aleksandra  30 pkt.
7. Tokarska Michalina  25 pkt.
    Tylutki Justyna  25 pkt.
7. Czarnowska Kinga  25 pkt.
    Mich Aleksandra  25 pkt.
9. Żebrowska Aleksandra  20 pkt.
    Pawlak Magdalena  20 pkt.
9. Csorich Patrycja 20 pkt.
      Górowska Sabina 20 pkt.
9. Wańczyk Aleksandra  20 pkt.
      Szczygieł Karolina  20  pkt.
9. Sachmacińska Justyna  20 pkt.
      Karasiewicz Joanna  20 pkt.
13. Śliwińska Ewa  15 pkt.
      Filipowicz Paulina  15 pkt.
13. Pasiut Kinga  15 pkt.
      Szwala Anna 15 pkt.
13. Głaz Paulina  15 pkt
      Budzoń Adrianna  15 pkt.

Rozgrywki 2019/2020
Lp. Zespół pktMistrzostwa Polski Sędziów
Jazgot
Rest
Handlopex
Air Res
Green Gas