Karol Szczepanik i Paweł Rusin najlepsi w Tarnobrzegu
Utworzono: 2015-08-04 12:16:49 - Autor: Barbara Setlik

2 sierpnia odbył się turniej siatkówki plażowej w ramach III Otwartych Mistrzostw Tarnobrzega. Po zaciętych rywalizacjach najlepsi okazali się Karol Szczepanik oraz Paweł Rusin, którzy zajęli pierwsze miejsce w turnieju.

W niedzielę 2 sierpnia odbył się turniej w ramach III Otwartych Mistrzostw Tarnobrzega w siatkówce plażowej. Do turnieju zgłoszonych zostało ponad 32 pary a ze względów organizacyjnych zakwalifikowano do turnieju głównego 24 pary w tym 3 pary mieszane. Zawody rozegrane zostały na 3 boiskach nad Jeziorem Tarnobrzeskim - Ośrodek KAMA obok Mariny. Turniej został rozegrany w "systemie brazylijskim dla 24 par".

Organizatorzy turnieju (Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej oraz MOSiR) postanowili rozstawić 5 par, które brały udział w Mistrzostwach Podkarpacia w Błażowej a pozostałe pary dolosować do drabinki.

Ze względu na konieczność rozegrania 46 meczy w ciągu jednego dnia mecze rozgrywane były jako pojedyncze mecze do 15 punktów aż do fazy półfinałowej w której mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów do 15 punktów.

IV miejsce - Karol Skuba / Przemysław Czado

Najlepszym 4 parom turnieju organizatorzy wręczyli nagrody finansowe, rzeczowe, puchary oraz dyplomy.