IV Forum Piłki Siatkowej - 28 maja 2021
Utworzono: 2021-05-26 15:48:26

IV Forum Piłki Siatkowej - 28 maja 2021

Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej serdecznie zaprasza na IV Forum Piłki Siatkowej zorganizowane przez Politechnikę Rzeszowską i Uniwersytet Rzeszowski, które odbędzie się w dniu 28 maja 2021 roku.

Kolejna już edycja forum siatkarskiego zapowiada się niezwykle ciekawie i będzie miało wymiar międzynarodowy. Wystąpi na nim między innymi czterech trenerów, którzy zdobyli złoty medal Igrzysk Olimpijskich w piłce siatkowej mężczyzn. Wykład plenarny na temat systemu piłki siatkowej w USA wygłosi Doug Beal z USA, trener mistrzów olimpijskich z 1984 roku w Los Angeles oraz wieloletni prezes federacji amerykańskiej w piłce siatkowej. Drugi bardzo ciekawy wykład poświęcony zagadnieniom mentalnym i predyspozycjom do gry w piłkę siatkową wygłosi Zoran Gajić – złoty medalista IO w 2000 roku jako trener reprezentacji Serbii.

Ponadto wypowiadać się będą:

  • Hugh McCutcheon - złoty medalista IO w 2008 roku jako trener reprezentacji USA,
  • Vladimir Alekno -  złoty medalista IO w 2012 roku jako trener reprezentacji Rosji,
  • Jacek Nawrocki - trener reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet
  • Grzegorz Ryś - złoty medalista Mistrzostw Świata juniorów w 2003 roku jako trener reprezentacji Polski.
     

Oprócz wykładów i wystąpień odbędą się również warsztaty i debata, w której weźmie udział m.in. Krzyszytof Ignaczak – znakomity polski siatkarz, Grzegorz Wagner – dyrektor SMS PZPS w Szczyrku i Marek Pieniążek – wiceprezes klubu siatkarskiego K.S. DevelopRes Rzeszów.

W trakcie dyskusji i warsztatów poruszone zostaną zagadnienia związane z wyzwaniami współczesnej piłki siatkowej w ujęciu związkowym, akademickim, klubowym, trenerskim i menedżerskim, zarządzania klubem siatkarskim, współczesnych trendów w organizacji masowych imprez sportowych, systemów szkoleń młodzieży, rozwoju treningu mentalnego w sporcie, wpływu przygotowania fizycznego na poziom sportowy zawodnika, wykorzystania zaawansowanych technologii w treningu i podczas zawodów.

Forum odbędzie się w trybie hybrydowym.
Zachęcamy do zapoznania się z programem Forum dostępnym w załącznikach.

Transmisja LIVE dostępna będzie na kanale: https://www.youtube.com/politechnikarzeszowskaoficjalny 
(28 maja 2021 r. godz. 10.00-17.00).

ZAPRASZAMY!

Plik Tutuł
program Forum 2021.pdf Program Forum
Rozgrywki 2020/2021
Lp. Zespół pktMistrzostwa Polski Sędziów
Jazgot
Rest
Handlopex
Air Res
Green Gas