IV Forum Piłki Siatkowej - 28 maja 2021
Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej serdecznie zaprasza na IV Forum Piłki Siatkowej zorganizowane przez Politechnikę Rzeszowską i Uniwersytet Rzeszowski, które odbędzie się w dniu 28 maja 2021 roku.
Kolejna już edycja forum siatkarskiego zapowiada się niezwykle ciekawie i będzie miało wymiar międzynarodowy. Wystąpi na nim między innymi czterech trenerów, którzy zdobyli złoty medal Igrzysk Olimpijskich w piłce siatkowej mężczyzn. Wykład plenarny na temat systemu piłki siatkowej w USA wygłosi Doug Beal z USA, trener mistrzów olimpijskich z 1984 roku w Los Angeles oraz wieloletni prezes federacji amerykańskiej w piłce siatkowej. Drugi bardzo ciekawy wykład poświęcony zagadnieniom mentalnym i predyspozycjom do gry w piłkę siatkową wygłosi Zoran Gajić – złoty medalista IO w 2000 roku jako trener reprezentacji Serbii.
Ponadto wypowiadać się będą:
- Hugh McCutcheon - złoty medalista IO w 2008 roku jako trener reprezentacji USA,
- Vladimir Alekno - złoty medalista IO w 2012 roku jako trener reprezentacji Rosji,
- Jacek Nawrocki - trener reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet
- Grzegorz Ryś - złoty medalista Mistrzostw Świata juniorów w 2003 roku jako trener reprezentacji Polski.
Oprócz wykładów i wystąpień odbędą się również warsztaty i debata, w której weźmie udział m.in. Krzyszytof Ignaczak – znakomity polski siatkarz, Grzegorz Wagner – dyrektor SMS PZPS w Szczyrku i Marek Pieniążek – wiceprezes klubu siatkarskiego K.S. DevelopRes Rzeszów.
W trakcie dyskusji i warsztatów poruszone zostaną zagadnienia związane z wyzwaniami współczesnej piłki siatkowej w ujęciu związkowym, akademickim, klubowym, trenerskim i menedżerskim, zarządzania klubem siatkarskim, współczesnych trendów w organizacji masowych imprez sportowych, systemów szkoleń młodzieży, rozwoju treningu mentalnego w sporcie, wpływu przygotowania fizycznego na poziom sportowy zawodnika, wykorzystania zaawansowanych technologii w treningu i podczas zawodów.
Forum odbędzie się w trybie hybrydowym.
Zachęcamy do zapoznania się z programem Forum dostępnym w załącznikach.
Transmisja LIVE dostępna będzie na kanale: https://www.youtube.com/politechnikarzeszowskaoficjalny
(28 maja 2021 r. godz. 10.00-17.00).
ZAPRASZAMY!
Plik | Tutuł | ||
---|---|---|---|
program Forum 2021.pdf | Program Forum |
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |