Decyzje Zarządu Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej
Utworzono: 2020-05-11 12:35:58 - Autor: PWZPS

Decyzje Zarządu Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej

Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej informuje, iż w dniu 07.05.2020 odbyło się  posiedzenie Zarządu PWZPS, (wideokonferencja) na którym podjęto następujące decyzje:

  1. Podjęto uchwałę Zarządu PWZPS dotyczącą przygotowania projektu pomocy klubom - członkom Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej, która w sposób skuteczny pozwoli złagodzić problemy organizacyjne związane z nadchodzącym sezonem 2020-2021.

    Szczegóły pomocy dla klubów będą przekazywane w kolejnych informacjach publikowanych sukcesywnie na stronie internetowej Związku.
  1. Z uwagi na pojawienie i rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, a także wprowadzenie na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia Ministra Zdrowia do odwołania stanu epidemii na obszarze całego kraju, zaplanowane na 16 kwietnia 2020 roku Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Delegatów Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piki Siatkowej nie mogło się odbyć.
    Zarząd PWZPS podjął uchwałę, by zgodnie z wprowadzonymi przepisami (szczegóły w załączniku) przedłużyć kadencję Zarządu, zapewniający tym samym ciągłość funkcjonowania pracy Związku. Nowy termin wyborów przewidziany jest na kwiecień 2021 roku.
  1. Podjęto uchwałę o zgłoszeniu do rozgrywek szczebla centralnego w sezonie 2020/2021 zespołów MKS SAN-Pajda Jarosław II oraz AKS V LO Rzeszów.
    Zwycięzca rozgrywek Podkarpackiej 1 Ligi Mężczyzn – ProSport Marmax Czudec zrezygnował z możliwości awansu do rozgrywek 2 Ligi Mężczyzn.
Plik Tutuł
Pismo_Prezesa_Zarzdu_PZPS_z_28042020_Kadencja_wadz.pdf Pismo PZPS w sprawie kadencji władz
Rozgrywki 2020/2021
Lp. Zespół pktMistrzostwa Polski Sędziów
Jazgot
Rest
Handlopex
Air Res
Green Gas