Utworzono: 2014-05-18 20:22:18

SP 3 Rzeszów druga w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Rzeszowie zdobyli srebrne medale Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w miniony weekend w Głuchołazach.

Pierwszego dnia zostały rozegrane mecze w grupach eliminacyjnych. Drugiego w grupach finałowych. Ostatniego natomiast spotkania o miejsca w klasyfikacji generalnej.

Mistrzowie Podkarpacia zakwalifikowali się do meczu finałowego, w którym ulegli swoim rówieśnikom z Gdańska 1:2. To uplasowało ich na wysokiej, drugiej pozycji.

Nagrodę dla najlepszego atakującego turnieju odebrał Radosław Kij, zawodnik SP 3 Rzeszów.

W zawodach wzięło udział 16 drużyn z całego kraju.