Regulacje w uprawnieniach trenerskich PZPS
Utworzono: 2021-10-08 10:01:21

Regulacje w uprawnieniach trenerskich PZPS

PZPS prosi o weryfikację uprawnień trenersko-instruktorskich w WZPS.

Ze względu na zbliżający się termin reformy w uprawnieniach trenersko-instruktorskich w polskiej siatkówce zostaliśmy zobowiązani przez PZPS do sporządzenia szczegółowego wykazu osób pracujących w szkoleniu wojewódzkim.

Nie należy obawiać się braku możliwości prowadzenia zespołów szczególnie na poziomie wojewódzkim, natomiast osobom odpowiedzialnym za dostosowanie obowiązującego prawa do rzeczywistości zależy na wiedzy - jak nowe regulacje wpłyną na możliwości szkolenia w województwie.

Ze względu na to, że ostatni "przegląd wojska" trenerskiego PWZPS był dokonany już dawno, część z braci trenerskiej podniosła swoje kwalifikacje, część zakończyła swą pracę, a na ich miejsce przyszli nowi adepci sztuki trenerskiej - istnieje potrzeba odświeżenia tych informacji.

Dlatego zwracam się z prośbą o przesłanie do 13.10. skanu lub zdjęcia aktualnych najwyższych uprawnień, które Państwo posiadacie na adres arturloza65@gmail.com lub tel. 604 63 12 40. Dotyczy to wszystkich pracujących w szkoleniu w Państwa klubie.

Pozdrawiam Artur Łoza

Rozgrywki 2020/2021
Lp. Zespół pktMistrzostwa Polski Sędziów
Jazgot
Rest
Handlopex
Air Res
Green Gas