Utworzono: 2014-05-18 21:53:30

Pogoń najlepsza w Stalowej Woli

W dniach 28-29 grudnia w Stalowej Woli odbył się II Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej w kategorii kadetek. Najlepszą drużyną imprezy okazała się Pogoń Proszowice, drugie miejsce zajęła Legionovia, a na najniższym stopniu podium uplasowała się Vega MOSiR Stalowa Wola.

MVP: Anna Płatek (Pogoń)

Wyróżniające się zawodniczki: Olga Pasterniak (Pogoń), Milena Paszyńska (Legionovia), Natalia Szajowska (Vega), Eliza Roguska (Ósemka), Maria Bigas (Leżajsk), Oliwia Tarnawska (Vega II), Jagoda Kociołek (Esperanto), Paulina Świder (Sobieski).

– Zaproszone drużyny zgodnie z oczekiwaniami zaprezentowały wysoki poziom sportowy – podkreślił Jakub Patkiewicz, trener Vegi i organizator turnieju.