Utworzono: 2014-05-17 23:56:37

Podział punktów w derbach III ligi

Trzecioligowe zawodniczki AZS UR Rzeszów pokonały Lubczę Racławówkę 3:2 w najciekawszym meczu 11. kolejki. To pierwszy w tym sezonie stracony punkt przez ekipę z Rzeszowa. W pozostałych spotkaniach obyło się bez większych niespodzianek.

Derbowy pojedynek Lubczy Racławówki z AZS-em UR Rzeszów przyniósł spodziewane emocje. Gospodynie wygrały set otwarcia, czym rozbudziły apetyty swoich fanów. Kolejne dwie partie łatwo wygrały jednak przyjezdne, odwracając prowadzenie w meczu. Lubcza przełamała się w czwartym secie i Akademiczki wiedziały, że nie wywiozą już kompletu punktów. Decydująca batalia rozstrzygnęła się na korzyść zespołu ze stolicy województwa, ale miejscowe siatkarki zasłużyły na słowa pochwały.

SST Lubcza Racławówka - AZS UR Rzeszów 2:3
(25:18, 14:25, 17:25, 25:21, 11:15)

Wyniki pozostałych spotkań:
UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl - AZS PWSTE SAN-Pajda Jarosław 1:3 (18:25, 25:22, 25:27, 20:25)
UKS MOSiR Jasło - SMS UKS Szóstka Mielec 0:3 (21:25, 15:25, 12:25)
PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS Marba Sędziszów Młp. 3:0 (25:16, 25:17, 25:18)
UKS Gimnazjum Dębowiec - KS Wisłoka Dębica 3:2 (26:24, 14:25, 12:25, 25:23, 15:12)