Pierwszy turniej grupy centralnej dziewcząt w kategorii dwójek, trójek i czwórek
Pierwszy turniej grupy centralnej dziewcząt w kategorii dwójek, trójek i czwórek - zostanie rozegrany w dniu 01.04.2023 r. w na hali Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej
Początek rozgrywek o godzinie 11:00. Rozgrzewka 30 minut przed rozpoczęciem gier. Potwierdzenie udziału proszę przesyłać do dnia 29.03.2023 r. na adres gierlachrobert@gmail.com
Zgodnie z regulaminem wpisowe od zawodniczki wynosi 5 zł. Wpisowe proszę wpłacać gotówką w dniu rozgrywania turnieju.
Poniżej drużyny zakwalifikowane do pierwszego turnieju grupy centralnej.
DWÓJKI: KARPATY MOSIR KROSNO 1, GOSIR JEDLICZE 1, GOSIR JEDLICZE 2, MOSIR DUKLA 1, SP KORCZYNA 2, MKS V LO RZESZÓW 2, UKS ZALESZANY, SPARTA RZESZÓW 3, SPARTA RZESZÓW 1, UKS 15 PRZEMYŚL 4, UKS 15 PRZEMYŚL 9, UKS 15 PRZEMYŚL 3
TRÓJKI: KARPATY MOSIR KROSNO 1, MOSIR JASŁO, KARPATY MOSIR KROSNO 2, MOSIR DUKLA 1, UKS DĘBOWIEC 2, UKS DĘBOWIEC 1, MOSIR DUKLA 2, WISŁOKA DĘBICA 1, KPS NOWA DĘBA 1, UKS 6 MIELEC 1, SP WÓLKA GRODZISKA , SP ALBIGOWA, MKS ŁAŃCUT 1
CZWÓRKI: KARPATY MOSIR KROSNO 1, TSV SANOK 2, KARPATY MOSIR KROSNO 2, MOSIR DUKLA 1, MOSIR DUKLA 2, MOSIR DUKLA 5, KPS NOWA DĘBA, VEGA STALOWA WOLA 1, UKS 6 MIELEC 1, UKS 15 PRZEMYŚL 1, UKS 15 PRZEMYŚL 2, SP PIWODA.
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |