Utworzono: 2014-05-17 23:57:48

Pierwsza porażka AZS-u UR Rzeszów

Dopiero w 14. kolejce rozgrywek w III lidze kobiet, smaku porażki zaznały siatkarki AZS-u UR Rzeszów. Liderki tabeli uległy w Mielcu drugiej drużynie rozgrywek, Szóstce 2:3.

Rzeszowianki prowadziły już 2:1 i brakowało im jedynie seta do kolejnego zwycięstwa. Mielczanki jednak postawiły wszystko na jedną kartę i w dwóch kolejnych partiach rozbiły przyjezdne.
Pewne zwycięstwa odniosły też trzeci w tabeli San Pajda Jarosław i czwarta Lubcza Racławówka. Obie drużyny w swoich meczach nie straciły seta.
Pojedynek UKS-u Gimnazjum Dębowiec z MOSiR-em Jasło zostało przełożone na 2 marca.
Wyniki 15. kolejki:
MKS San Pajda Jarosław - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3:0 (28:26, 25:17, 25:18), Wisłoka Dębica - SST Lubcza Racławówka 0:3 (19:25, 16:25, 14:25), UKS Marba Sędziszów Młp. - UKS 15 Gimnazjum nr 1 - Polonia Przemyśl 3:0 (25:16, 26:24, 25:15), SMS UKS Szóstka Mielec - AZS UR Rzeszów 3:2 (23:25, 25:12, 26:28, 25:14, 15:9).