Młodziczki z Mielca prowadzą w gr 3
Utworzono: 2016-10-26 11:17:26 - Autor: A.W

W dniu 23.10.2016 w Dębicy rozgrywały mecze młodziczki gr 3 Drużyna UKS SMS Szóstki Mielec II idzie przez rozgrywki jak burza.

Obydwa pojedynki  dziewczyny z Szóstki wygrały po 2:0. Z Łańcutem w setach do 16 i 11 oraz z Dębicą do 13 i 19. Tylko w pierwszym secie spotkania z Łańcutem Mielczanki dały sobie narzucić styl gry przeciwnika . Gdy wzmocniły zagrywkę oraz skoncentrowały się na przyjęciu to One dyktowały warunki gry.  W trzecim spotkaniu Wisłoka Dębica uległa MKS Łańcut 0:2 (10:25, 7:25). UKS SMS Szóstka przewodzi w tabeli z 8 punktami

Skład UKS SMS Szóstka Mielec: M. Miłoś, O.Murdza, S.Anwar Ćwiok, O.Kojder, M.Jamróz, D.Salach oraz N.Radoń, J.Moryto, K.Woźniak, .P.Surman, N.Kotwica, K. Barnat, L.Kmiecińska, K.Kosińska Trener Grzegorz Cibicki