Utworzono: 2014-05-17 23:30:57

Liderzy IV ligi pauzowali

Za nami kolejne spotkania w IV lidze. W grupie 1 wszystkie pojedynki zakończyły się w trzech setach. Znacznie więcej emocji było w drugiej grupie, gdzie SMS Przemyśl pokonał zespół MKS Wierzbna 3:1 i awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Przemyślanie mają rozegrane dwa mecze więcej niż dotychczasowy lider z Adamówki.

Grupa 1

W pierwszej grupie emocji było jak na lekarstwo. Sportur Team nie przerwał passy porażek i uległ Anilanie II Rakszawa. Podobnie było w Dębicy, gdzie miejscowa Kępa przegrała z SKS-em Dukla. W Błażowej gospodarze łatwo rozprawili się z outsiderem z Kamienia.

Wyniki:
Sportur Team Gmina Łańcut - TKF ITS Anilana Rakszawa 0:3 (20:25, 24:26, 18:25)
STS Klima Błażowa - LUKS Lider Kamień 3:0 (25:10, 25:20, 25:18)
UKS Kępa MOSiR Dębica - SKS Dukla 0:3 (17:25, 20:25, 18:25)
Pauzował AKS V LO Rzeszów.

Grupa 2

Żagiel Radymno wygrał pierwszego seta w tym sezonie. W pozostałych odsłonach spotkania z Sokołem Sieniawa, gospodarze stawiali rywalom duży opór, i mimo że był to ich najlepszy mecz w tym sezonie, to trzy punkty wróciły do Sieniawy.

Pojedynek SMS-u Przemyśl z MKS-em Wierzbna miał znaczący wpływ na to, kto awansuje do drugiej rundy rozgrywek. W tym meczu lepsi okazali się miejscowi i tym samym przybliżyli się do realizacji celu.