Utworzono: 2014-05-18 22:23:47

Kadeci AKS w półfinale MP Kadetów

W Rzeszowie zakończyły się ćwierćfinały MP kadetów. Do zawodów przystapiło 6 zespołów, podzielonych na dwie grupy.

Grupa A

Miejsce Drużyna                                                                                    Mecze Punkty Sety + Sety - Punkty + Punkty -

3 MKS MOS INTERPROMEX Będzin 2 2 2 6 177 190

W meczu o miejsca 5-6 zwyciężył zespól z Będzina 3:1.
W walce o awans w pierwszym meczu spotkały się zespoły AKS V LO Rzeszów 2 i UKS Olimp Ostrołęka. Mecz zakończył się zwycięstwem rzeszowian 3:0 ale drużyna z Ostrołęi nie oddała łatwo tego meczu.
Było wiele długich wymian, zmienniające się prowadzenia oraz wiele akcji na wysokim poziomie.
AKS V LO Rzeszów 2 - UKS Olimp Ostrołęka 3:0 (25:15, 25:20, 25:17)

AKS V LO Rzeszów 2 - Paliński P., Kozub Ł., Ziobrowski J., Czado P., Masłowski M., Kowalski M. oraz Skomro G., Libero Szczęch R.
W drugim spotkaniu o awans do półfinałów spotkały się drużyny z lubelszczyzny UKS Międzyrzecka Trójka-Sikorski Międzyrzec Podlaski przeciw LKS Cisy Nałęczów.
Po zaciętym pojedynku zwycięzcami zostali kadeci z Nałęczowa wygrywając 3:2 (15:25, 25:21, 19:25, 25:22, 15:7) uzyskując równocześnie awans do półfinałów MP Kadetów.