Juniorki Szóstki nadal bez porażki
Utworzono: 2015-11-23 10:51:58 - Autor: AG

Pierwszego w tym sezonie seta straciła mielecka Szóstka, ale mecz wygrała

Pierwszego seta w sezonie 2015/2016 stracił zespół UKS SMS Szostka Mielec w meczu z Developresem Rzeszów.

Mielecka druzyna  przeważała w każdym secie dzięki skutecznym atakom i dobrej zagrywce. Trener Roman Murdza obok podstawowych zawodniczek desygnował do gry  Kaję Daniluk, Aleksandrą Krycką , Małgorzatą i Agnieszką Konieczny, które na codzień grają w lidze kadetek. Jak sam trener podkreślił : ważne było  wyjście z grupy bez porażki, ponieważ w drugim etapie zaliczają się wyniki z pierwszej rundy. Punkty zdobyte z drużyną z Rzeszowa i Krosna przybliżają nas do gry w rozgrywkach Centralnych, jednak nam tego nie gwarantują. Drużyny ze Stalowej Woli, Jarosławia i Rzeszowa to trudni rywale, każda z drużyn ma szanse na awans do Mistrzostw Polski. Mam nadzieję, że drużyna UKS SMS Szóstka Mielec znajdzie się wśród drużyn reprezentujących Podkarpacie w rozgrywkach Centralnych.

Skład: Piechota, Daniluk, Pasierb, Krycka, Petrykowska, Gancarz, Żelazko, Węgrzyn, Krzysztofik, Fryc, Konieczny M. i Konieczny A., Kardyś- libero, Nowosielska- libero

Juniorki SMS Szóstka Mielec- Developress SkyRes V LO Rzeszów 3:1 (25:18, 20:25, 25:22, 25:19)