Utworzono: 2015-03-30 09:36:04
III liga K: Polonia lepsza od AZS-u, kolejny triumf SAN-Pajdy
W 12. kolejce III ligi M największą niespodziankę sprawiły zawodniczki Polonii Przemyśl, które w czterech setach rozprawiły się z wiceliderem, AZS-em UR Rzeszów. Pozostałe pojedynki przebiegły zgodnie z oczekiwaniami.
*Wkrótce więcej o meczach
Wyniki 12. kolejki III ligi K:
UKS Marba Sędziszów Młp. - KS Wisłoka Dębica - Wisłoka wycofała się z rozgrywek - walkower 3:0
SST Lubcza Racławówka - AZS PWSTE SAN-Pajda Jarosław 0:3
(10:25, 16:25, 17:25)
UKS 15 Polonia Przemyśl - KU AZS UR 3:1
(25:18, 23:25, 30:28, 25:10)
PBS Bank Sanoczanka Sanok - UKS MOSiR Jasło 1:3
(16:25, 18:25, 25:18, 19:25)
Rozgrywki 2020/2021
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |