Foki zagrają w rundzie finałowej
Utworzono: 2015-11-18 08:22:04 - Autor: AG

Foki zagrają w rundzie finałowej

Już wiadomo, że z 3 grupy w rundzie finałowej zagra zespół UKS SMS Szóstka Mielec I. Kto, jako drugi dołączy do Mielczanek zadecyduje ostatnia kolejka spotkań.

W sobotę przedostatnią kolejkę rundy zasadniczej rozegrały kadetki mieleckiej Szóstki. Dwie wygrane na swoim koncie zanotowały podopieczne Grzegorza Cibickiego. Jednak zwycięstwo nad zespołem Vega Stalowa Wola I nie przyszło im łatwo i pierwszą partię wygrały na przewagi 26:24, natomiast druga partia to nieznaczna przewaga Szóstki i wygrana do 20. Walkę o punkty stoczyły kadetki II z drugim zespołem Stalowej Woli. Pierwszy set po zaciętej walce (28:30) wygrały kadetki ze Stalowej, drugą partia wygrał UKS SMS Szóstka Mielec do 17. O zwycięstwie zadecydował tie break,w którym nieznacznie lepsze okazały się dziewczęta Vegi Stalowa Wola II wygrywając 16:14.

Już wiadomo, że zawodniczki UKS SMS Szóstka Mielec I awansowały do rundy finałowej, jednak sprawa drugiego miejsca w grupie jest sprawą otwartą, a rywalizacja rozgrywa się pomiędzy zespołami Vega Stalowa Wola I i UKS Zaleszany.

Rozgrywki 2020/2021
Lp. Zespół pktMistrzostwa Polski Sędziów
Jazgot
Rest
Handlopex
Air Res
Green Gas