Finał wojewódzki dziewcząt - 22.05.2021 r. w Przemyślu
Finał wojewódzki dziewcząt zostanie rozegrany w dniu 22.05.2021 r. w Przemyślu
DWÓJKI - sala gimnastyczna 2 LO ul Biskupa Glazera 44, TRÓJKI I CZWÓRKI – hala POSiR ul. Mickiewicza 30
Początek rywalizacji o godzinie 10:00 – wszystkie kategorie, rozgrzewka 30 minut przed rozpoczęciem gier.
Potwierdzenie udziału proszę przesyłać do dnia 20.05.2021 r. na adres gierlachrobert@gmail.com
Drużyny, które zakwalifikowały się do finału:
DWÓJKI:
KPS NOWA DĘBA 1, UKS 15 PRZEMYŚL 1, UKS SZÓSTKA MIELEC 1, UKS SZÓSTKA
MIELEC 2, UKS 15 PRZEMYŚL 2, MKS V LO RZESZÓW 1, UKS 15 PRZEMYŚL 4,
MKS V LO RZESZÓW 2, KARPATY MOSIR KROSNO 1, MOSIR DUKLA 1, KARPATY
MOSIR KROSNO 2, MOSIR DUKLA 2, UKS KĘPA DĘBICA 1, MOSIR DUKLA 3,
KARPATY MOSIR KROSNO 3, UKS KĘPA DĘBICA 2.
TRÓJKI:
UKS KĘPA DĘBICA 1, KARPATY MOSIR KROSNO 1, MOSIR DUKLA 1, UKS DĘBOWIEC
1, UKS KĘPA DĘBICA 2, MOSIR DUKLA 2, UKS KĘPA DĘBICA 3, KARPATY MOSIR
KROSNO 2, UKS 15 PRZEMYŚL 1, MKS V LO RZESZÓW 1, UKS 15 PRZEMYŚL 2, SP
2 ŁAŃCUT, KPS NOWA DĘBA 1, MKS V LO RZESZÓW 2, SP 2 ŁAŃCUT 3, SP 2
ŁAŃCUT 2.
CZWÓRKI:
KARPATY MOSIR KROSNO 1, UKS DĘBOWIEC 1, SP KORCZYNA, MOSIR DUKLA 1,
SAN LESKO 1, KPS NOWA DĘBA 1, UKS ZALESZANY, MKS V LO RZESZÓW.
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |