Depczą Błękitnym po piętach
Utworzono: 2014-05-18 21:59:47

W Lidze Juniorów odbyły się dwa mecze. W pierwszym AKS V LO Rzeszów II pokonał w trzech setach Błękitnych Ropczyce. Emocje były tylko w drugim secie, wygranym przez rzeszowian 30:28. Drugi pojedynek rozstrzygnął się na korzyść Feniksa Leżajsk, który wygrał u siebie z Karpatami Krosno 3:1.

Wyniki:
AKS V LO Rzeszów II - KS Błękitni Ropczyce 3:0 (25:13, 30:28, 25:19)
LTS Feniks Leżajsk - Karpaty MOSiR Krosno 3:1 (25:23, 21:25, 25:13, 25:14)
AKS V LO Rzeszów - MKS MOSiR Jasło [przełożony na 29 stycznia]

AKS V LO I Rzeszów, faworyt rozgrywek, zajmuje dopiero szóstą pozycję, ale ma rozegrane dwa spotkania mniej niż zespoły z czołówki tabeli. Przed tą kolejką z dalszej rywalizacji wycofał się MUKS Sprint Jarosław.