Siatkówka plażowa

Rozgrywki młodzieżowe siatkówki plażowej na podkarpaciu w 2021 r.

Rozgrywki młodzieżowe siatkówki plażowej na podkarpaciu w 2021 r.

Wydział Siatkówki Plażowej Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej przekazuje zainteresowanym zawodnikom, klubom, trenerom i potencjalnym współorganizatorom Młodzieżowych Mistrzostw Podkarpacia w siatkówce plażowej wydanego przez PZPS Handbooka na rok 2021, w którym znajdują się ogólne zasady przeprowadzenia rozgrywek na szczeblu wojewódzkim oraz szczegółowe zasady dotyczące rozgrywek centralnych, organizowanych przez PZPS.

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi załącznikami, które będą obowiązywały w trakcie organizowania turniejów w naszym województwie.

Dokładny harmonogram rozgrywek, regulamin oraz miejsca w których odbędą się turnieje dla kategorii młodzieżowych na podkarpaciu, zostaną podane w późniejszym czasie.

Jednocześnie zachęcamy potencjalnych organizatorów/kluby do zgłaszania chęci zorganizowania poszczególnych turniejów na swoich obiektach. Prosimy o kontakt w tej sprawie pod numer 668 103 506 lub mailowo: michal.pepek7@gmail.com.

Wstępnie planujemy zorganizować turnieje maksymalnie w 3 terminach:

  • 12/13 czerwca
  • 19/20 czerwca
  • 26/27 czerwca

Ostateczne komunikaty w tej sprawie będziemy chcieli przekazać do końca przyszłego tygodnia po planowanym posiedzeniu Zarządu PWZPS.


Michał Pępek
Przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej

Plik Tutuł
kalendarz-rozgrywek-mlodziezowych-2021.doc Kalendarz rozgrywek młodzieżowych w siatkówkę plażową 2021
[1]regulamin-instytut-sportu.pdf Regulamin Instytut Sportu
handbook-2021.pdf Handbook siatkówki plażowej 2021
Mistrzostwa Polski Sędziów
Jazgot
Rest
Handlopex
Air Res
Green Gas