Wygrana "Fok" na zakończenie rundy zasadniczej
Bez straty seta zawodniczki Mieleckiej Szóstki awansowały do rundy finałowej
21.11.2015 w Gimnazjum nr 2 odbyła się ostatnia kolejka spotkań rundy zasadniczej ligi kadetek. Mieleckie drużyny spotkały się z zespołami z Nowej Dęby i Kamienia.
Podopieczne Grzegorza Cibickiego pewnie wygrały oba spotkania, a przeciwnicy zdobyli odpowiednio: 18 punktów LUKS Lider Kamień (25: 8, 25:10) i 17 punktów Nowa Dęba (25:10, 25:7). Mielczanki w pełni kontrolowały przebieg spotkań i przeważały w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.
Drugi zespół Szóstki Mielec pewnie wygrał z Liderem Kamień 2:0 (25:18, 25:9), jednak zespół z Nowej Dęby, z którym na wyjeździe UKS SMS Szóstka wygrał , wziął odwet i tym razem to mielczanki zeszły z parkietu pokonane. Duża ilość błędów własnych była przyczyną porażki drużyny z Mielca.
Nie mają czasu na wypoczynek kadetki UKS SMS Szóstki Mielec I, które awansowały do finału A i już w najbliższą sobotę rozegrają 1 kolejkę spotkań. Obok Mielczanek w rundzie finałowej zagrają: San Pajda Jarosław , MKS Łańcut, Developres SkyRes V LO Rzeszów, MOSiR Jasło oraz Vega Stalowa Wola.
28.11.2015 o godz 10:00 w Gimnazjum nr 2 UKS SMS Szóstka Mielec podejmować będzie MOSiR Jasło.
UKS SMS Szóstka MielecI :
K.Daniluk, J.Nakonieczna, A.Krycka, M.Konieczna, A.Konieczna, W.Kuras, J.Koza (liber) oraz Z.Cetnar (libero), M.Adamska, A.Piekoś, A.Zawiło
trener G.Cibicki
UKS SMS Szóstka Mielec II:
A.Babula, A.Bryk, M.Indyk, A.Lemiech, M.Myjak, I.Płaszewska, A.Chęciek (libero) oraz A.Czechowska, Karolina Rusek , Kinga Rusek, M.Litwin, K.Baltazar
trener A.Dybek Skucińska
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | SST Lubcza Racławówka | 45 |
2 | AKS V LO Rzeszów | 44 |
3 | MKS Wisłok Strzyżów | 43 |
4 | KLIMA Błażowa | 37 |
5 | ProSport Marmax Czudec | 32 |
6 | Renga SST Sportur Gmina Łańcut | 28 |
7 | TKF Anilana Rakszawa | 19 |
8 | TSV Sanok | 12 |
9 | TKS Żagiel Radymno | 7 |
10 | SPS Pruchnik | 3 |
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |