Świetny sezon MKS-San Pajda Jarosław
Po latach ciężkiej pracy Piotr Pajda awansował ze swoim zespołem do I Ligi Żeńskiej
Po latach ciężkiej pracy Piotr Pajda awansował ze swoim zespołem do I Ligi Żeńskiej.
Ale to nie jeden sukces w tym sezonie. Juniorki San-Pajda Jarosław awansowały do najlepszej ósemki w swojej kategorii, biorąc udział w finale Mistrzostw Polski w Kętrzynie. Trafiły tam na mocną grupę (z Mistrzyniami Polski) i ostatecznie zajęły 8 miejsce.
Po zdobyciu bezpapelacyjnie I miejsca w IV grupie II Ligi Kobiet, po bardzo zaciętych meczach w półfinale odbywającym się w Jarosławiu, z drugiego miejsca awansowały do turnieju finałowego, który miał się odbyć w Nowym Dworze Mazowieckim (siedzibie najgroźniejszego przeciwnika z półfinałów). W turnieju finałowym zespół Piotra Pajdy wygrał wszystkie mecze, w tym najtrudniejszy NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 3:2. I marzenia stało się faktem - SAN-Pajda Jarosław został Mistrzem II Ligi Kobiet i uzyskał awans do I Ligi Kobiet, gdzie spotka się z dwoma zespołami z podkarpackia PWZS Krosno i Szóstką Mielec. Będzie ciekawie.
Jak by tego mało, w odbywających się w Rzeszowie w dniach 9-21 maja 2019 Akademickich Mikstrzostwach Polski w Siatkówce, zespół PWSTE Jarosław, które trzon stanowiły zawodniczki San-Pajda Jarosław, awansował do finału, gdzie zmierzył się z Uniwersytetem Opolskim. Po bardzo pięknym i zaciętym pojedynku, Jarosławianki, które prowadziły już 2:0 i 23:21 w trzecim secie, musiały uznać większe doświadczenie opolanek i przegrały 2:3. Jednak jest to bardzo duży sukces tego zespołu.
Zarówno Piotrowi Pajdzie jak i zawodniczkom i sztaobowi szkoleniowemu gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów na siatkarskich arenach.
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | SST Lubcza Racławówka | 45 |
2 | AKS V LO Rzeszów | 44 |
3 | MKS Wisłok Strzyżów | 43 |
4 | KLIMA Błażowa | 37 |
5 | ProSport Marmax Czudec | 32 |
6 | Renga SST Sportur Gmina Łańcut | 28 |
7 | TKF Anilana Rakszawa | 19 |
8 | TSV Sanok | 12 |
9 | TKS Żagiel Radymno | 7 |
10 | SPS Pruchnik | 3 |
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |