Polscy kadeci nie dali rady canarinhos w drugim i trzecim spotkaniu w Krośnie
Utworzono: 2015-07-13 22:23:55 - Autor: Patryk Polek

Po zwycięstwie w pierwszym meczu sparingowym z Brazyliczykami, drugi i trzeci pojedynek rozstrzygnęli na swoją korzyść przyjezdni. W spotkaniach towarzyskich z canarinhos grało pięciu wychowanków AKS-u V LO Rzeszów.

Piątkowy mecz lepiej zaczął się dla naszej drużyny. Polacy od poczatku do końca prowadzili grę i zwyciężyli 25:17. Później to jednak przeciwnicy przejęli inicjatywę na boisku i triumfowali w trzech kolejnych setach. Trenerzy obu ekip umówili się na rozegranie pięciu partii bez względu na wynik. Ostatnia odsłona zakończyła się wygraną biało-czerwonych, którzy tym samym zmniejszyli rozmiary porażki.

W sobotę, o godzinie 13:00, w hali przy ul. Bursaki w Krośnie, rozegrany został ostatni, trzeci mecz sparingowy pomiędzy tymi zespołami. Podopieczni trenera Sebastiana Pawlika zdołali wygrać tylko jednego seta i ulegli swoim równieśnikom z Kraju Kawy 1:4. We wtorek kadeci spotkają się w Warszawie i dzień później odlecą do Anapy na międzynarodowy turniej z udziałem dwóch drużyn - Rosji i Brazylii.