Utworzono: 2020-05-11 12:35:58
Decyzje Zarządu Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej
Podkarpacki Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej informuje, iż w dniu 07.05.2020 odbyło się posiedzenie Zarządu PWZPS, (wideokonferencja) na którym podjęto następujące decyzje:
- Podjęto uchwałę Zarządu PWZPS dotyczącą przygotowania projektu pomocy klubom - członkom Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej, która w sposób skuteczny pozwoli złagodzić problemy organizacyjne związane z nadchodzącym sezonem 2020-2021.
Szczegóły pomocy dla klubów będą przekazywane w kolejnych informacjach publikowanych sukcesywnie na stronie internetowej Związku.
- Z uwagi na pojawienie i rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, a także wprowadzenie na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia Ministra Zdrowia do odwołania stanu epidemii na obszarze całego kraju, zaplanowane na 16 kwietnia 2020 roku Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie Delegatów Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piki Siatkowej nie mogło się odbyć.
Zarząd PWZPS podjął uchwałę, by zgodnie z wprowadzonymi przepisami (szczegóły w załączniku) przedłużyć kadencję Zarządu, zapewniający tym samym ciągłość funkcjonowania pracy Związku. Nowy termin wyborów przewidziany jest na kwiecień 2021 roku.
- Podjęto uchwałę o zgłoszeniu do rozgrywek szczebla centralnego w sezonie 2020/2021 zespołów MKS SAN-Pajda Jarosław II oraz AKS V LO Rzeszów.
Zwycięzca rozgrywek Podkarpackiej 1 Ligi Mężczyzn – ProSport Marmax Czudec zrezygnował z możliwości awansu do rozgrywek 2 Ligi Mężczyzn.
Plik | Tutuł | ||
---|---|---|---|
Pismo_Prezesa_Zarzdu_PZPS_z_28042020_Kadencja_wadz.pdf | Pismo PZPS w sprawie kadencji władz |
Rozgrywki 2020/2021
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | SST Lubcza Racławówka | 45 |
2 | AKS V LO Rzeszów | 44 |
3 | MKS Wisłok Strzyżów | 43 |
4 | KLIMA Błażowa | 37 |
5 | ProSport Marmax Czudec | 32 |
6 | Renga SST Sportur Gmina Łańcut | 28 |
7 | TKF Anilana Rakszawa | 19 |
8 | TSV Sanok | 12 |
9 | TKS Żagiel Radymno | 7 |
10 | SPS Pruchnik | 3 |
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |