Zwycięstwo Czudca w Albigowej
Utworzono: 2015-11-10 09:36:52

Tym razem Sportur Team Gmina Łańcut zakończył mecz przed tiebreak'iem. Zwycięstwo jednak odjechało do Czudca.

W bardzo wyrównanym meczu lepsza okazała się drużyna gości wygrywając 3:1. Po dwóch pierwszych setach ProSport Marmax Czudec wygrywał już 2:0, a Sportur, pomimo licznych roszad w składzie, nie mógł złapać dobrego rytmu gry przegywając ważne końcówki setów. Trzeci set to lepsza gra gospodarzy, którzy niemal przez całego seta utrzymywali prowadzenie. Kiedy byli już o krok od zwycięstwa (24:19) znów wróciły stare demony i powoli goście odrabiali przewagę, kilka słabszych przyjęć zagrywki, błędy w rozegraniu i ataku nieomal nie zakończyły się porażką dla Gminy Łańcut. Set po dość szczęśliwej akcji gospodarzy zakończył się wynikiem 25-23 . Niestety, dramatyczna końcówka przełożyła się na czwartego seta, w którym goście z Czudca wykorzystali nerwowość i niepewność w szeregach Sporturu - prowadząc i ostatecznie wygrywając 25:22.

Sportur Team Gmina Łańcut - ProSport Marmax Czudec 1:3 (22:25, 23:25, 25:23, 22:25)